O Nas

Restauracja japońska w Warszawie

Odwiedzając naszą restaurację japońską w Warszawie, bądź gotowy na to, że w kilkanaście minut przeniesiesz się do Kraju Kwitnącej Wiśni i nie będziesz chciał z niego wracać! Zapraszamy Cię na prawdziwą kulinarną podróż do egzotycznych zakątków świata, w których dominują oszałamiające aromaty, niecodzienne smaki i efektownie prezentujące się potrawy. Do przyrządzania dań w naszej restauracji wybieramy wyłącznie wyselekcjonowane, oryginalne składniki – dokładnie takie, jakie królują na japońskich stołach. Jeśli jesteś gotowy na eksplozję smaków, chcesz poznać bliżej kuchnię azjatycką, a może dopiero spróbować jej po raz pierwszy, zapraszamy do restauracji japońskiej na Bielanach MizumiSushi.

Najlepsza restauracja sushi na Bielanach

Nasi gości mówią, że jesteśmy najlepszą restauracją sushi na Bielanach, Żoliborzu, a nawet w całej Warszawie. Dlaczego?

  • Zatrudniamy wyłącznie ekspertów — szefów kuchni, którzy mają wiedzę i pasję do gotowania.
  • Panuje u nas niezwykła atmosfera, która pozwala poczuć klimat Japonii.
  • Zapewniamy nie tylko wyborną kuchnię na miejscu w lokalu, ale też dania na wynos.

Jako restauracja sushi kierujemy się tradycyjnymi zasadami przyrządzania potraw rodem z Azji. Serwujemy je w nowoczesnej i eleganckiej formie. Rozumiemy filozofię kuchni japońskiej, dlatego zarówno nasze jedzenie, jak również sposób jego przyrządzania czy serwowania to odzwierciedlenie rytuałów z Dalekiego Wschodu.

Restauracja z duszą

Jeśli chcesz skosztować prawdziwej kuchni azjatyckiej, odwiedź naszą restaurację lub zadzwoń i zamów jedzenie na dowóz. Dostarczamy nasze nigiri, futomaki, hosomaki czy uramaki oraz wiele innych tradycyjnych dań na terenie Żoliborza, Bielan oraz w okolicach. Gwarantujemy, że nasza restauracja, zarówno pod względem obsługi, jak również smaku zaspokoi gusta nawet najbardziej wymagających smakoszy – zarówno jeśli będzie to Twoja pierwsza przygoda z sushi, jak również wtedy, gdy masz ochotę wrócić do swoich ulubionych smaków, sam lub z przyjaciółmi. Ugościmy Was w prawdziwie japońskim stylu.

Jaka panuje opinia wśród Naszych klientów?